Keçiören Koltuk Yıkama

(0312) 330 20 30

Keçiören Koltuk Yıkama

keçiören koltuk yıkama

Keçiören Koltuk yıkama firmamız da koltuklarda kullanılan şampuan kumaşın yapısına özeldir. Böylelikle Genel olarak koltuk yıkamada şampuan ve leke sökücü kullanılmaktadır. Aşırı derecede kirli kumaşlarda gerekli hijyen sağlanması için antibakteriyel ürünler kullanılır.

Değerli müşterilerimiz öncelikle bilinmesi gerekir ki koltuklarınız evinizde temizlenmektedir. Koltuklarınızı biz alıp merkezimize götürdüğümüz takdirde nakliye masrafından dolayı çok maliyetli olur. Size gönderdiğimiz uzman ekip ve sanayi tipi cihazlar sayesinde buna gerek yoktur.

Evinize gelen personelimiz koltuk yıkama aşamasında öncelikle sanayi tipi cihazlar ile koltukların tozunu, emiş gücü yüksek makinelerimiz ile alırlar. Üstelik Firmamızda her koltuk cinsi için yıkama tekniği vardır. Personelimiz koltuk kumaşının cinsine göre yıkama şampuanı ve leke sökücü belirler. Ayrıca zarar görmemesi için saten kumaşlar ile kadife kumaşlar, narin kumaş olduğu için çok daha özenli yıkanmaktadır.

Koltukların kiri ve cinsine uygun şampuan seçimi ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Evinize gelen koltuk yıkama ekibimiz normal şartlar altında 1-2 saat içinde işini tamamlamış olacaktır . Koltuk takımınızın maksimum kuruma süreci yaklaşık 4 – 6 saat arasında tamamlanarak kurumuş olur.

Buharlı Koltuk Yıkamayı Neden Tavsiye Etmiyoruz…

Buharlı koltuk yıkama bizim tavsiye etmediğimiz bir sistemdir. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi için en uygun teknik sulu sistem koltuk temizlemedir. Bu sistemi neden tavsiye etmiyorsunuz derseniz çünkü buharlı sistem profesyonellik gerektirmeyen yüzeysel temizlik sistemidir. Sulu sistemde koltuklar, suyu ve deterjanı içine çeker, bu sayede koltukların sünger kısmı da yıkanmış olur. Üstelik emiş gücü yüksek makinelerimiz yardımı ile içindeki su tamamen çekilmektedir.

Keçiören koltuk temizleme hizmetlerimiz sayesinde her eve bir ışık, koltuk takımlarınıza ise hijyeni sunuyoruz. Bütün bunları yaparken sizleri de hiçbir şekilde yormuyor ve evlerinize, yüksek emiş güçlü cihazlarla geliyoruz. Uygun bir zaman dilimi belirlenerek evinize geliyor ve tamamen koltuklarınıza özgü temizleme modülleri belirliyoruz.

Koltuk takımınızın kumaş yapısına, rengine yada aksesuarlarına zarar gelecek her işlemi, büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda başarıya ulaşıyoruz. Antibakteriyel ve renk sabitleyici şampuanlarımız la da koltuklarınızın ömrünü uzatıyoruz. Emiş gücü yüksek makinelerimiz sayesinde de en derinlerdeki kirleri hatta bakterileri dahi yok ediyoruz. Firmamız Ankara’nın her ilçesine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Keçiören koltuk yıkama firmamız dan hizmet almak istiyorsanız, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çoğu zaman amatörce yapılan aspirin, sirke ve karbonat gibi maddeler eşyalarınızı temizlemekten çok zarar vermektedir. Bu nedenle kanepe ve koltuklarınızın temizliğini bizim gibi uzman kişilere bırakmalısınız. Çünkü Koltuk, kanepe, yatak ve sandalye temizliği sadece lekelerden kurtulmak için değildir. Özellikle hijyenik ve antibakteriyel bir ortam sağlamak için yaptırmalısınız.

Profesyonel,kaliteli ve uygun fiyatlı bir temizlik arıyorsanız Keçiören koltuk yıkama adı altında firmamızı seçebilirsiniz. Kanepeler, yataklar, koltuklar, ve sandalyeler sürekli olarak dış etkenlere bağlı olarak kirlenmektedir. Üstelik bazı ev eşyaları hassas kumaşlardan üretilir. Bu nedenle yapılış şekillerinden dolayı evde temizlenmesi oldukça zordur. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılmakta olan bu mobilyaların kumaşları amatörce kişisel olarak temizlenir. Bu nedenle yapısının bozulması yerine bu konuda uzmanlaşmış olan firmamıza yada işini bizim gibi profesyonel yapan firmalardan yardım almak doğru olacaktır.

Koltuk Yıkama Aşamaları

Keçiören koltuk temizleme firmamız tarafından koltuk yıkama yaptırmak koltuklara doğru ve zarar vermeden temizliğini en doğru şekilde yaptırmaktır. Evinizdeki koltukların Yıkanması için Şubemizi aradığınızda size fiyat ve randevu verilir.

Müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olarak uygun bir günde randevu ve yıkama işlemini bilgisayara işler. Daha sonra işinde profesyonel çalışanımız koltuklarınızı yıkamak için evinize gelir. Ayrıca yıkamaya geldiğinde koltuklarınızı inceleyerek lekesine ve kumaşın kalitesine göre şampuanlarını ayarlar. Böylelikle çalışma sahasını belirleyerek yıkama işlemine başlar.

Antibakteriyel Koltuk yıkama işlemi için uzman ekibimiz hazırlamış olduğu doğal şampuanı sanayi tipi koltuk yıkama makinesine koyduktan sonra koltuklarınızı sünger yardımı ile ıslatır. Daha sonrasında ise ovalayarak koltuklarınızın üzerindeki kirlerin çıkması sağlar. Üstelik koltukların üzerinde Leke v.s varsa fırça ve leke sökücü yardımı İle onları çıkarır.

Bu işin en önemli kısımı olan vakumlu cihazımızla koltuklarınızın üzerindeki kirli su ve deterjan kalıntıları makinemizin yardımı ile çekilir. Son olarak Arkadaşlar işlerini bitirmiştir, koltuklarınız hafif nemli olarak teslim edilir. Yaklaşık 5-6 saatlik bir havalandırma işleminden sonra koltuklarınızı güle güle kullanabilirsiniz. Bu bağlamda Koltuk yıkama firmamız, koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğine ulaştırmıştır.

Yenimahalle Koltuk Yıkama

WhatsApp
Şimdi Ara