Yenimahalle Halı Yıkama

(0312) 330 20 30

Yenimahalle Halı Yıkama

yenimahalle halı yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama firmamız yüksek kalite standartlarını kendine ilke edinmiştir. Üstelik alanında uzman ve güler yüzlü hizmet anlayışımızı Yenimahalle’nin tüm bölgelerine ulaştırıyoruz.

Son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, insan ve çevre dostu yıkama şampuanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle de eğitimli, profesyonel çalışanlarımız ile çoğu firmaların yapamadığını yapıyoruz. Yenimahalle Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini, iş yerlerini temizliğe kavuşturuyoruz. Ayrıca hijyenik ve çok daha sağlıklı bir hale getiriyoruz.

Halılarımız ev ve iş yerlerimizin en çok kullanılan ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dekoratif olarak alana yaydığı estetik görünüşün yanı sıra içinde bulunan gözenekler sayesinde hava filtresi işlevi görür. Bu nedenle soluduğunuz havanın taze kalmasına yardımcı olur. Bu halıları ne kadar temiz tuttuğumuzu düşünürsek düşünelim, profesyonel bir firmadan destek almadan temizliği mümkün değildir.

Gün geçtikçe halılarda biriken tozlar ortamın hava kalitesini düşürür. Ayrıca halılarda binlerce gözle görünmeyen mikrop vardır.
Buna bağlı özellikle de solunum hastalıklarına neden olur. Dolayısıyla halılarda meydana gelen kazalardan kaynaklı lekeler ise oldukça görünümü bozar. Üstelik mikropların ve bakterilerin üremesi kaçınılmaz olur. Halılarınızın düzenli olarak belli periyodik aralıklarla yıkanması gerekir. Temizlenmesi onun görünüşünü güzelleştirdiği gibi sağlık açısından da büyük önem arz etmektedir.


Yenimahalle Halı Yıkama Fabrikası, Yıkama Aşamaları

yenimahalle halı yıkama

Bir çok halı çeşidi vardır gerek kullanılan malzeme, gerekse motiflere göre değişkenlik gösterir. Halınızın yıkama hizmetleri hususunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yıkama işlemidir. Bu esnada halıların orijinal görünümünü bozacak veya rengini bozacak türde bir halı yıkama işleminden kaçınılmasıdır. Yıkama İşlemi sırasında insan ve hayvan sağlığını tehlikeye atabilecek kimyasal ürünlerin kullanılmamasına kesinlikle dikkat edilmelidir.

Yenimahalle Halı yıkama firmamızda yıkama işlemleri belirli bir sıra ve düzene göre yapılır. Bu sayede hem halılarınızın temizliği, hem kalitesi, hemde halının yapısının bozulmaması açısından çok önem arz etmektedir. Yenimahalle Halı Yıkama Fabrikamız da tozu ve tüyleri alınan halılar, halı türlerine göre ayrılır. Ayrıca her halı çeşidine özel tamamen organik halı şampuanları ile yıkanır.

Kullandığımız Şampuanlar mikrop kırıcı özelliğe sahip olduğu için halıların üzerinde kir, mikrop ve lekeler yumuşamaktadır. Dolayısıyla çoğu bu aşamada bile temizlenmektedir. Bitkisel ve organik ilaçlarla şampuanlayıp, arındırıldıktan sonra tam profesyonel sistemli olan, otomatik halı yıkama makinelerimizde uygun ısıdaki suda derinlemesine yıkanmaktadır. Deterjanlı su kalmayıncaya kadar kirli suyundan arındırılarak durulaması yapılmaktadır.

Daha sonra halı sıkma işlemine geçilerek, bu aşamada halılar tamamen suyundan atılmaktadır. Özellikle tamamen mikroplardan arındırma işleminden geçen halılar, kurutma odasına asılmaktadır. Son kontrollerden geçen halılar hazırdır ve temiz, hijyenik bir hale gelmiş durumdadır. Yenimahalle Halı Yıkama ekibi olarak en kaliteli ve profesyonel yöntemlerle, halılarınızın türüne uygun işlemleri uygulayarak fabrikamız da yıkamaktayız.


Batıkent Halı Yıkama

batıkent halı yıkama

Halı yıkamak Profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Dolayısıyla halı temizlemek kesinlikle tecrübe ve kaliteli hizmet veren firmalardan geçer. Uzun yıllardan beri Halı yıkama sektöründe ki varlığımızı sürdürdük ve sizlerin vasıtasıyla sürdürmeye devam edeceğiz.

Özellikle bayanlar için hem zaman hemde zorlu bir iş olduğu için halı yıkamanın önemi gerçekten çok büyüktür. Nadir de olsa bazı kişiler halen evinin balkonlarında veya banyolarında kendilerini yorarak dizleri üzerinde halı yıkamaktadır. Kendi imkanlarınızla Halı yıkamak kendinizi hem zorlar hemde sağlık açısından büyük problemlere yol açar.

Bilinçsizce yapılan yıkama işlemlerinde, kişiler dizlerinde ve bellerinde büyük oranda sağlık problemleri yaşamaktadırlar. Halbuki Profesyonel Halı yıkama sistemi sizlerin hem yorulmaması için yapılan hemde her konuda sağlık açısından kurulan bir sistemdir.

Halı yıkama için kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir. Halınızı Profesyonel bir firmaya yıkatarak zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Dolayısıyla kaliteli bir yıkamadan geçen halılarınız, evinize geldikten sonra sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam etmiş olursunuz. Yenimahalle Halı Yıkama firmamız ile sizleri bu kötü durumdan kurtarmak için buradayız. Bu nedenle sizlerde firmamıza halı yıkatmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yenimahalle Halı yıkama Firmamız ile sizlere profesyonel ve hijyenik halı yıkama sistemini sunmaktayız. Otomatik son teknoloji makinelerimiz ve halı yıkama sektöründe tecrübeli olan ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.


Demetevler Halı Yıkama

demetevler halı yıkama

Bir çoğumuz Halı yıkama nasıl olmalı veya halı yıkama işlemleri nedir diye sorarız. Bizler sizin için buradayız aklınızda ki cevabını bulamadığınız sorular için yazımızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra hijyenik bir ortamda,tamamen bakterilerden uzak temiz yerlerde yıkanmaktadır.

Halı yıkama için özel olarak tasarlanan birçok makinelerimiz ile sizlerin halılarınızı yıkamaktayız. Öncelikle halılarınızın tozu toz alma makinesi ile alınmaktadır. Daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğal bitkilerle yapılan şampuanlar aracılığıyla halılarınızı yıkayarak kirden arındırıyoruz.

Sonraki işlem olarak ise sıkma makinemiz ile halılarınızın suyunu sıkarak kirli suyundan arındırıyoruz. Kurutma odasına asarak kuruma işlemleri de gerçekleştikten sonra halılarınızı son kontrollerden geçirip sizlere teslim ediyoruz.

Can sıkıcı olarak karşılaştığımız çay, kahve, yağ gibi lekeler halıların görünümünü bozar. Bu tür lekelerle sürekli karşılaşmak oldukça keyfimizi kaçırır. Halılarda leke söz konusu olduğunda ise birçok durum devreye girer. Lekelerin türü, halıların kumaş yapısı, lekenin üzerinden zaman geçip geçmediği veya bilinçsizce müdahale ile lekenin halıya işlenip işlenmediği gibi birçok etken bulunmaktadır.

Her lekenin çözümü farklıdır dolayısı ile lekeye müdahale aynı şekilde olmayabilir. Bu nedenle farklı lekelere özel olarak uyguladığımız ilaçlar sayesinde içine işlemiş en zorlu lekelerle bile baş etme konusunda profesyoneliz.

Yenimahalle halı yıkama fabrikamız da yıkama işlemi esnasında kullanılan şampuanlar; aileniz, sevdikleriniz ve evcil hayvanlarınız için %100 güvenli doğal antibakteriyel içerikli ürünlerdir. Halıların yüzeyinde ve diplerinde hiçbir zararlı kimyasal kalıntısı bırakmaz.


Yenimahalle Halı Yıkama

Maalesef halılar, özellikle diplerinde bir çok bakterileri barındıran ürünlerdir. Halıların üzerine ayaklarımızla basıyoruz ve yemekler döküyoruz. Bu nedenle bir çok bakteri ve toz halıların üzerinde yuvalanmaktadır. Halılarınızı Tozlardan, mikroplardan ve maytlar dan arındırmanın tek yolu kaliteli ve hijyenik ortamda halılarınızın yıkanmasını sağlayan Yenimahalle halı yıkama firmamızdan geçer. Kendinizin ve çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmayın firmamızdan halı yıkama desteği almak için hizmetlerimizden yararlanın.

WhatsApp
Şimdi Ara