Ayvalı Halı Yıkama

(0312) 330 20 30

Ayvalı Halı Yıkama

Ayvalı Halı Yıkama

Ayvalı halı yıkama olarak yıkama işlemi kadınlar arasında en zor ve zahmetli olarak bilinen iştir. Bu nedenle sizleri bu işlerden kurtarıyoruz. Sizler halıları tek tek defalarca yıkama ve kurutmak için günlerce uğraşmayın. Üstelik bütün bu işlemlere ıslanan halıların ağırlaşması da eklenince en yorucu işlerden biri olur. Birçok kişi evde halı yıkamayı zorlu işlem olduğu için sevmez. Fakat temiz olmak ve çocuklarını hijyenik bir ortamda büyütmek isteyen herkes yıkamak veya yıkatmak zorundadır.

Halı yıkamanın ne kadar zor bir işlem olduğunu bilen halı yıkama firmamız kurulduğu günden bu tarafa kişilerin en çok zorlandığı işlerden biri olan halı yıkama işlemini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin üzerindeki bu büyük yükü seve seve üstlenen ayvalı halı yıkama firmamız evde yıkanan dan daha temiz ve hijyenik olarak halılarınızı fabrikamız da otomatik makinelerde el değmeden yıkamaktadır.

Halı yıkama firmamız da her çeşit halı yıkama vardır. Halı çeşitlerinin her biri kendine has ekipman ve şampuan ile yıkanmaktadır.


Etlik Halı Yıkama

Keçiören Ayvalı Halı Yıkama

Örneğin klasik makine halısını yıkamak kolaydır fakat her halı cinsi de makine halısı gibi yıkanamaz. Fabrikamızda farklı yıkama teknikleri vardır. Örneğin el dokuma halısı ya da bir ipek halısını makine halısı yıkar gibi yıkayamayız. Dolayısıyla yıkanırsa o halıya zarar vermiş oluruz. Bu nedenle hassas halılarınızın renkleri birbirine karışmaması için özel yıkama tekniği kullanıyoruz. Bu nedenle renklerinin solmaması için özel tekniklerle yıkanması sağlanmaktadır.

Yıkatmaya verirken endişe duyduğunuz el dokuma halılarınızı, firmamız 14 senedir garantili bir şekilde temizliğini yapmaktadır. Fabrikamıza gelen tüm halı çeşitlerini halılara nasıl işlem yapması gerektiğini çok iyi bilen ekibimiz sayesinde halılarınız hiç bir zarar görmeden yıkanarak, teslim edilmektedir. Sizlerde halılarınızı teslim aldıktan sonra aslında o kadar endişe duyacağınız bir durumun olmadığını göreceksiniz.

Ayvalı halı yıkama firmamız tarafından yıkanan halılar üstün teknoloji ve tam otomatik makinelerde fabrikasyon yöntemi ile yıkanmaktadır. Halılarda en küçük bir bakteri bile kalmayana dek halılarınızı yıkıyoruz. Tamamen kapalı olan kurutma odalarında asma yöntemi ile kurumasını sağlıyoruz. Bu sayede halılarınız uzun süre ıslak kalmaz ve koku oluşumunun önüne geçmiş oluruz.


Ayvalı Halı Yıkama

Ayvalı Halı Yıkama

Bizim işimizde zamanında teslimat çok önemlidir. Firmamız gerek zamanında teslimat gerekse verdiği sözü tutmaya her daim özen göstermiştir. Firmamızın geçmişten gelen tecrübesine dayanarak, biliyoruz ki birçok kişinin evinde yedek halı yoktur. Bu nedenle uzun süre halısız kalmamanız için aldığımız halıları zamanında teslim ediyoruz. Bu sayede evleri uzun süre halısız bırakmaktan kurtarıyoruz.

Zaten bu durum sirkülasyon açısından firmamızın da işini engeller. Çünkü fabrikamız da diğer müşterilerin halısına yer açmak gerekir. Bu nedenle yıkanan halılarınızı hemen teslim ediyoruz.

Ayvalı halı yıkama tarafından yıkanan halılarda sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Firmamızda fiyat politikası oldukça şeffaftır halının cinsine göre farklı fiyat politikası uygulanmaktadır. Her halıya aynı fiyat vermemiz firmamızca mümkün değildir. Çünkü her türde farklı bir emek ve farklı bir malzeme kullanımı vardır. Ayvalı halı yıkama firmamıza halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılar temizlenerek size teslim edilene kadar kendinize zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca teslim aldıktan sonra size sunduğumuz hizmetin konforunu yaşayabilirsiniz.


Yenimahalle perde yıkama

Atapark Halı Yıkama

WhatsApp
Şimdi Ara