Etlik Halı Yıkama

(0312) 330 20 30

Etlik Halı Yıkama

Etlik halı yıkama

Etlik Halı Yıkama fabrikası en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Halı yıkama firmamızın hizmetleri profesyonel ve hijyenik halı, koltuk, perde yıkama olarak sayılabilmektedir. Bu anlamda siz müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek için çalışmaktayız.

Tüm ekibimizle, siz değerli müşterilerimize, kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan etlik halı yıkama olarak hizmet sunuyoruz.
İlkelerimiz gereğince sizlere, verdiğimiz tüm hizmetlerimizde, profesyonel temizlik ve hijyenik temizlik için çalışıyoruz.

Evimizde en çok toza, kire ve lekeye maruz kalan eşyalar halılarımız dır. Böylelikle en çok temiz olması gereken eşyalarımız da halılarımız dır. Bu nedenle halıların temizliği yapılırken kaliteli, hijyenik ve antibakteriyel bir şekilde yıkanması gerekmektedir.

Halılarımız, üzerinde bir çok mikrop barındırmaktadır. Özellikle çocukların en çok vakit geçirdiği bir alan olduğu için temizliğinde dikkat gereken bir eşyamızdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak halıların temizliğinde derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Sizlerde Kaliteli hizmet, tam anlamıyla hijyenik yıkama ve zamanında teslimat için bizleri tercih edebilirsiniz.


Halı Yıkama İşlemleri

Etlik halı yıkama

Sizlere bir telefon kadar yakın olan Halı Yıkama firmamız kaliteli ve garantili bir hizmet vermektedir.

İnternet sitemiz aracılığı ile Firmamıza telefon ederek halınızın hangi tarihte alınmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Halılarınızı istediğiniz tarih ve saatte evinize gelip halılarınızı alıyoruz.

Böylece fabrikamıza getirip özel antibakteriyel şampuanlar ve tam otomatik makinelerimiz ile yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Buna bağlı halınızda leke var ise leke çıkarma da büyük başarı sağlamış olan ilaçlar ile halınızda bulunan lekeleri çıkarıyoruz.

Daha sonrasında halılarınızı özel kurutma makinelerimizde kurutup el değmeden ambalajlamasını yapıyoruz. Özellikle söz verdiğimiz tarihte ve saatte sizlere halılarınızı evinize teslim ediyoruz.

Halılarınızı teslim aldıktan sonra hem steril hem de lekesiz olduğu gibi oldukça da güzel kokacaktır. Dolayısıyla evinize hijyenik bir temizlik gelecektir. Aynı zaman da halınızın rengi ilk aldığınız gün ki gibi parlak olacak ve desenleri oldukça düzgün duracaktır.Bu nedenle halınızı 3 ila 4 gün gibi kısa sürede teslim alacaksınız. Dolayısıyla bu işlemler sayesinde evinizde bahar havası yaşayacaksınız.


Keçiören Etlik Halı Yıkama

Keçiören Etlik halı yıkama

Halıların kirlendiğini hissettiğiniz de halı yıkamanın zahmetli bir iş olduğunu ve bu temizlik işlemlerine rağmen tekrar kısa süre içinde yeniden kirlendiğini görürsünüz.

Profesyonel bir firma olarak hatta bu konuda sizlere çok uygun fiyatlar eşliğinde hizmet veriyoruz. Verdiğimiz bu hizmetler kapsamında sizler de hijyenik temizliği ve parlaklığı ile halılarınızı teslim alabilirsiniz.

Etlik Halı Yıkama fabrikamız sanayi tip makinelerle hatta teknolojik ürünler ile halılarınıza müdahale ediyor. Bu sayede halılarınız hem kusursuz bir görünüme kavuşuyor hem de antibakteriyel şampuanların verdiği hijyeni sağlamış oluyoruz.

Halı Yıkama firmamız, her zaman, müşteri memnuniyeti esasına değer vermektedir. Bu nedenle memnuniyetsiz bir durum karşısında koşulsuz tekrar yıkama garantisi vermektedir. Halı Yıkama diğer merdiven altı firmalar gibi oto yıkama yerlerinde yağ, kir, pas içinde olmaz. Firmamız tam otomatik makinelerle, özellikle halı yıkama fabrikasında sistemli ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.


Etlik Halı Yıkama

Sizler ne zaman isterseniz fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz. Halınıza ne tür işlem uygulanıyor ve hangi şartlarda yıkanıyor kendiniz karar verebilirsiniz. Halı Yıkama fabrikamız siz değerli müşterilerimiz için her zaman hizmetinizdedir.

Firmamızın ücretsiz servis imkanı ile Ankara’nın tüm semtlerine ve adresiniz neresi olursa olsun servisimiz mevcuttur. Üstelik uzak, yakın ayırt etmeden siz değerli müşterilerimizin her daim hizmetinizdeyiz. Ayrıca Fabrikamız üstün teknoloji makineleri ile donatılmıştır. Ankara’nın bir numaralı halı yıkama fabrikası Etlik Halı Yıkama dır. Üstelik Ankara da halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir konuma ulaşmıştır.

Ayrıca Yenimahalle bölgemizden hizmet almak için Yenimahalle halı yıkama sayfamıza göz atabilirsiniz…

WhatsApp
Şimdi Ara