Hakkımızda

(0312) 330 20 30

Eryıldırım Halı Yıkama

Halı yıkama sektöründe ilk tam otomatik makinelerle halı yıkayan, diğer firmalara öncülük ederek vizyon kazandırmış lider bir kuruluşuz.

Değerli müşterilerimiz 15 yılı aşan süredir firmamız, Ankara’nın tüm ilçelerinde temizlik sektöründe ki liderliğini sürdürmüştür. İşini özveriyle yapan kurumsal bir temizlik şirketidir. Fabrikamızda, halı yıkamanın yanı sıra Koltuk,Perde,Yatak,Yorgan,Battaniye gibi aklınıza gelebilen tüm ev tekstili ürünlerinizin temizliğini yapmaktadır.

Firmamız halı yıkama sektöründe 2004 yılından itibaren yerini almaya başlamış olup, hizmetlerine Keçiören de başlayarak sonraları çevre ilçelerden gelen istek üzerine firmamız, hizmet alanını genişletme yoluna gitmiştir.

Firmamız daha geniş bir kitleye daha profesyonel hizmet için daha kaliteli halı,koltuk,perde yıkama sistemlerini araştırmıştır. Bu konuda kendisini geliştirmiş olan ülkelere ziyaretlerini başlatmıştır. Günümüzde halı,koltuk,perde yıkama sektöründe kullanılan profesyonel sistemlerin ve ekipmanların bir kısmı firmamız tarafınca ülkemize getirtilmiştir ve bu makineleşme sürecinde diğer firmalara öncülük etmiştir.

Misyonumuz…

Firmamız, sunmuş olduğu hizmet kapsamında müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmaktadır. Araç koltuk yıkama,Halı yıkama, Koltuk yıkama, Perde yıkama, Yatak yıkama Yorgan ve Battaniye yıkama olarak sayılabilen, bu hizmetlerin her biri kendilerine has sanayi ekipmanları ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde en iyi performans alınmaktadır.


Makineleşme sürecine ayak uydurmanın en önemli gereği, bu sürecin yeni teknolojilerini eksiksiz bir şekilde takip edebilmektedir. Halı yıkamada kullanılan sistem ve ekipmanlar için her geçen gün daha yeni bir teknoloji geliştiriliyor olması, verilen hizmetin kusursuz ulaşmasında fayda sağlamaktadır. Yeni teknoloji sistem ve mekanizmaları hizmetimize dahil etmemiz ile birlikte, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha kusursuz bir şekilde karşılayabilmemiz mümkün olmuştur.

Vizyonumuz…

Fabrikamız, kurulmuş olduğu günden bu yana kendi sektöründe her zaman bir adım daha ileriye ulaşmayı hedeflemiştir. Firmamız var olan sistem ve teknolojileri geciktirmeden bünyesine katmıştır ve yoluna daha hızlı devam etmeyi tercih etmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi her zaman önde tutup, her geçen gün yenilenen ve fayda sağlayan hizmetler ile kusursuz bir hale getirmek, gelecek yıllardaki hedeflerimizin başında yer almaktadır. Profesyonel ve kaliteli halı yıkama fabrikaları arasında yer alarak hizmet sunmak firmamız içinde bir gurur kaynağıdır. Sektörde yer aldığımız süre boyunca bu gururun bizimle yaşaması önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.

Ürünlerinizi güvenle yıkatmak istiyorsanız firmamız iletişim numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilir ve halı yıkama , Koltuk yıkama ,Perde yıkama hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz…

WhatsApp
Şimdi Ara