Ankara Halı Yıkama

(0312) 330 20 30

Ankara Halı Yıkama

Halı yıkama Ankara

Ankara Halı Yıkama hizmeti almak istiyorsunuz ama hangi firmaya güveneceğinizi bilmiyorsunuz. Hangi halı yıkama firmasını tercih etmeliyim diyorsanız bizleri arayarak halı yıkama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halı yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı araştırma yapmak istiyorsunuz bununla birlikte fiyat bilgisi almak istiyorsunuz. Bundan dolayı firmamızın sizleri bilgilendirebilmesi için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ankara Yerinde Halı Yıkama firmamız kaldırmakta zorlanacağınız veya iş yerinizde bulunan halıları yıkamaktadır. Dolayısıyla yere sabit duvardan duvara halılarınız için sizlere Ankara yerinde halı yıkama hizmetimizi sunabiliriz.


Ankara halı yıkama

Fabrikamız tüm halılarınızı Antibakteriyel halı yıkama sistemi ile yıkayan tek fabrikadır. Bu nedenle normal yıkama ile Antibakteriyel yıkama sistemi arasında ne fark var derseniz, Antibakteriyel şampuanlarla yıkanan halılar derinlemesine temiz olur. Bu nedenle virüs, bakteri ve mikroplar 8 ay süresince bünyesinde barınamaz ve daha geç kirlenmektedir.
Ankara halı yıkama firmamız her zaman garantili bir hizmet sunmuştur ve sunmaya devam edecektir. Değerli müşterilerimiz yapılan temizlikten memnun kalmadığınız durumda halılarınız koşulsuz ücretsiz olarak tekrar yıkanmaktadır.

Firmamız servis araçları ile halılarınızı adresinize gelip makbuz karşılığı almaktadır. Ankara Halı Yıkama fabrikası na getirilen halılar makbuz no ile size özel kodlar verilmektedir.
Bu nedenle son sistem teknoloji ürünü olan Halı çırpma makinesi ile dakikada 10,000 titreşim vererek halılar toz, kum, deri döküntüsü gibi kirlerinden tamamen arındırılmaktadır. Bundan dolayı işlem kapalı ortamda gerçekleşmektedir.


Ankara Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılardan çıkan toz ve kirler özel vakumlama tekniği ile filtrelerden geçirilerek toz torbasına atılmaktadır. Dolayısıyla makineden çıkan tozu çevreye bırakılmadığından dolayı olumsuz etkilerini de önlemiş oluruz.
Tamamen tozlarından arındırıldıktan sonra halılar otomatik yıkama makinesine atılır. Özellikle de yıkama makinesinde el ya da ayak değmeden temiz ve kapalı ortamda yıkanması başlatılır.

Halılarınızın türüne ve kirliliğine göre antibakteriyel şampuanlarla yıkanmaktadır.
Yıkama işlemi biten halılar sıkma makinesinde %90 oranında tamamen suyundan arındırılmaktadır. Böylelikle ekstra bir hijyen sağlanır.
İşimizi garantili yapmak için halılarda şampuan kalıntısı olmaması ve ph değerinin nötr değerlerine ulaşması sağlanır. Bu değerlere ulaşmak için sıkma esnasında tekrar bol su verilmektedir. Böylelikle ekstra bir durulama yapılmaktadır. Fanlı kapalı kurutma odalarında havalandırma işlemi yapılmaktadır. Özellikle kendi ambalajı ile parfümlü olarak adresinize servisi yapılmaktadır. Halılarınız evinize ulaştığında o hijyenik ve temizlik kokusu evinizin dört köşesine yayılacaktır.


Halı Yıkama Neden Çok Önemli!

Kullandığımız her eşya gibi halılar da en çok kirlenen eşyalar arasındadır. Bu sebeple de halı yıkama çok önemlidir. Sadece kir değil halı diplerinde toplum olarak bilmediğimiz gözle görünmeyen canlılar yaşamaktadır. Halılarımız da yaşayan bu canlılar gözle görülemeyecek kadar küçüktür. Küçük olduğu gibi oldukça da tehlikeli varlıklardır bu canlılara halı akarı denilmektedir. Bu nedenle maytlar ve akarlar insan derisi ile beslenmektedirler. İnsanlar günde 3 gram deri döker bir gram deriden binlerce halı akarı beslenmektedir.

Akarlar ve maytların yanı sıra toz, kıl vs bu mikroplar insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Dolayısıyla nefes darlığı, Astım, bronşit, solunum yolu enfeksiyonlarına sebep vermektedir.
Bu neden le halıların profesyonel ekipler tarafından büyük titizlikle hijyenik ortamda yıkanması gerekmektedir. Değerli müşterilerimiz halı yıkama konusunda profesyonel bir temizlik isterseniz Ankara halı yıkamayı seçebilirsiniz. Eryıldırım Halı yıkama firmamızı arayarak halılarınızın hijyenik koşullarda yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız mevsim ayırt etmek sizin yaz kış sizlere her daim hizmet vermektedir.

Yenimahalle Halı Yıkama

WhatsApp
Şimdi Ara