Ankara Yorgan Yıkama

(0312) 330 20 30

Ankara Yorgan Yıkama

Ankara Yorgan Yıkama

Ankara Yorgan Yıkama firmamız son teknoloji yorgan yıkama makinelerimizde, hijyenik şartlarda tüm yorganlarınızı yıkamaktadır. Firmamızda yorgan yıkama işlemi şu şekildedir. Yorganınızın cinsine göre deterjan seçimi yapılarak ve 100 kiloluk yorgan yıkama makinemize atılmaktadır. Makinemiz ilk başta 50 litre su çekerek ön yıkama yapar. Böylelikle suyunu boşalttıktan sonra ana yıkamaya geçer. Ana yıkama da yorganın cinsine göre ısı derecesi ayarlanmaktadır. Aynı zamanda tekrar 50 litre su çekerek yaklaşık 2 saat kadar yıkama yapmaktadır. Yıkaması biten yorganlar kurutmaya alınmaktadır. Yorganlarınız tamamen Kapalı kurutma odalarında güneşe maruz kalmadan kurutulmaktadır. Kurutma işlemi bittikten sonra yorganlarınız ambalajlanarak servis araçlarımıza yüklenmektedir.


Yorgan Yıkama

Eviniz de en çok kullanılan tekstil ürünlerinin başında gelen yorgan ve battaniyelerinizi hijyenik koşullarda yıkıyoruz. Doğaya ve insanlara zarar vermeyen Yorgan yıkama Şampuanları kullanmaktayız. Üstelik son teknoloji sanayi tipi yorgan yıkama makinelerimizde hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Yıkama işlemlerinde bir çok önemli dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır.
İlk olarak yıkama esnasında kullanılan deterjanlar sağlığa zarar vermeyen ürünlerden seçilmesi gerekir. Çok önemli hususlardan 2.si ise yıkanan yorganlarınızın en hijyenik ve özenli bir şekilde temizlenmesidir. Bu sebeple firma seçimi yaparken en önemli dikkat edilmeniz gereken konuların başında gelir. Yorgan yıkama işi Profesyonellik gerektiren bir iştir. Özellikle işini düzgün yapmayan firmalar, teslim ettiğiniz eşyalarınıza telafisi mümkün olmayan hasarlar verebilirler.


Yün Yorgan Yıkama

yün yorgan yıkama

Yün yorganlar yıkanması diğer yorganlara göre farklı teknik gerektiren yorgan türüdür. Yorganlara uyguladığımız yıkama teknikleri ile hizmetlerimizden daima memnun kalacaksınız. Gönül rahatlığıyla bize güvenebilirsiniz ve yün yorganlarınızı bize teslim edebilirsiniz. Yün Yorganlar yıkandıktan sonra kesinlikle sararma yapmaz. Yün Yorgan yıkama Şampuanlarımız Sağlık standartlarına uygundur. Antibakteriyel şampuanlar ile, detaylı bir şekilde yorgan yıkama hizmeti veriyoruz. Yorganlarınız antibakteriyel olarak kullandığımız şampuanlar ile zarar vermeden, yapı ve dokusuna uygun işlemler kullanılarak yıkanmaktadır. Yorganınızı teslim aldıktan sonra sıfır hissiyatı alabileceksiniz. Buna bağlı bizden aldığınız hizmetten de memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağız. Yorganlar kalite standartlarımıza uygun olarak temizlenmektedir. Firmamızda yorgan ve battaniyeleriniz, kalite politikalarımız gereğince uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır. Daha Fazla bilgi için gerek iletişim numaralarımız gerekse whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz. Üstelik merak ettiğiniz her sorunun yanıtını bulabilirsiniz.


Yorgan

Ankara yorgan yıkama Firmamız da her tür yorgan için yıkama uygulamaları vardır. Üstelik profesyonel bir süreçten geçen yorganların her biri farklı tekniklerle yıkanmaktadır. Yün yorgan, elyaf yorgan, pamuk yorgan, ve kaz tüyü yorganlar endüstriyel profesyonel makinelerimiz ce özel programlarla 40°’de yıkanmaktadır. Özellikle kaz tüyü yorganlar kurutma makinelerde kurutma işlemi yapıldıktan sonra kabartma işlemine geçmektedir. Yorgan kurutma işlemini 60°’de kurutulmaya özen gösterilmektedir. Koku, bakteri ve küf oluşumuna engel olmak için tam kurutma işlemine tabi tutulmaktadır. Bu şekilde hijyenik bir yorgan yıkama aşamasından geçmiş olmaktadır.

Yorgan yıkama makinemiz 50 kiloluk sanayi tipi makinedir. Makinemizin Özellikle büyük olması, Yorgan yıkama işlemi yapılırken içinde daha rahat dönmesi içindir. Bu sayede yorganlarınız, başkalarının yorganları ile karışmadan makinemizde tek tek kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Uzmanlar Sağlık açısından Yorganlar ve battaniyelerin 6 ila 8 ayda bir mutlaka yıkanmasını önermektedir. Uzmanlar, Yorganlarda 20,000 e yakın Mayt ve akarların yaşadığını bu mikroorganizmaların sağlığımızı ciddi şekilde tehdit ettiğini açıklamışlardır. Ankara yorgan yıkama firmamız yorgan yıkama uygulamalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirir zararlı alerjenler, akarlar, ve kirden kurtulmuş olur.


Ankara Yorgan Yıkama

elyaf yorgan


Deneyimin ve Tecrübenin gücünü arkamıza alarak Ankara yorgan yıkama ile sizlere üstün bir temizlik sunuyoruz. Firmamız bugüne kadar binlerce yorgan ve battaniye yıkaması gerçekleştirdi. Ankara Yorgan yıkama firmamız yorgan yıkama aşamasında antibakteriyel yumuşatıcı ve deterjanı tercih etmektedir. Tamamen doğal ve hijyenik bir yıkama garanti ediyoruz.
Ankara battaniye yıkama Firmamız evinizde bulunan (yıkanması mümkün olan kumaş bazlı) tüm ev tekstilleri için yıkama hizmeti vermektedir. Özellikle battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz. Yine uzmanların önerisi olan battaniyelerin en az 6 ayda bir yıkanması için uyarılarda bulunuyorlar. Battaniyelerde yapıları gereği toz, bakteri ve maytları bünyelerinde barındırmaya müsait ürünlerdir. Evde kendi imkanlarınızla yıkanan battaniyeler, kesin olarak iyi bir temizlemeden geçme ihtimali yoktur. Normal çamaşır makinelerin de yıkanması mümkün değildir çünkü makinenin gücü yetmeyecektir.


Ankara Battaniye Yıkama

Ankara battaniye yıkama

Ankara battaniye yıkama firmamız battaniye yıkama hizmetlerini 50 kiloluk endüstriyel makinelerde gerçekleştirmektedir. Kurutma aşaması nem bırakmadan %100 hijyenik olarak kurutma odalarında battaniye kurutma işlemi yapılmaktadır. Battaniyeleri kullanırken nevresim kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Battaniyeler çünkü yapısı gereği içerisine çok rahat toz ve kir alır. Battaniyelerin’izi açık kullanıyorsanız kesinlikle 6 ayda bir kere yıkanmalıdır. İnsanlar yapısı gereği terler, bazen de dışarıdan ve diğer maddelerden battaniyemizin tüyleri arasına yabancı maddeler yapışır. Değerli müşterilerimiz sizlerde profesyonel battaniye yıkama hizmeti almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan soru ve önerinizi hiç çekinmeden firmamızla paylaşabilirsiniz.


Değerli müşterilerimiz halı yıkama hizmeti hakkında bilgi almak için halı yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Yenimahalle yorgan yıkama hakkında bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

WhatsApp
Şimdi Ara