Araç Koltuk Yıkama

(0312) 330 20 30

Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama

Araçlarımızın koltukları, aynı ev ve iş yerlerinde kullanılan koltuklar gibi zaman içerisinde kirlenmektedir. Araçların temizliği düzenli olarak yapılmadığı zaman araç koltukları zaman içerisinde kirlenerek, bakteri yuvası haline gelir. Bazen evimizden çok araçlarımızda en çok vakit geçiririz. Bu kadar vakit geçirdiğimiz alanın otomobiller olduğunu göz önünde bulundurmalıyız. Araç koltuk temizliğinin çok çok önemli olduğu daha iyi anlaşılmaktadır.

Araç koltuk temizliği, sizlerin kendi imkanlarınızla yapabileceği bir temizlik değildir.
Araçların koltuğu tam anlamı ile temizlenmesi için profesyonel hizmet almanız gerekir. Çünkü kirler koltuğun derinlerine işlemektedir. Dolayısıyla bu kirlerin çıkarılması için yüksek emiş güçlü makinelere ihtiyaç vardır. Bu nedenle yerinde araç koltuk yıkama hizmeti vererek araç koltuklarınızı antibakteriyel şampuanlarla, hijyenini sağlıyoruz. Sizlerde aracınızın koltuklarını tam olarak temizletmek istiyorsanız Ankara oto koltuk yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Araç koltuk yıkama firmamız, sadece oto koltuklarında hijyen sağlaması açısından avantaj sağlamaz. Size daha çok zaman kalması açısından bu hizmeti size aracın bulunduğu yerde araç koltuğunuzu temizliyoruz. Oto koltuk temizleme firması olarak tüm ekipmanlarımız ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla bulunduğunuz yere gelerek belirlenen zaman aralığında araç koltuklarınızı yıkıyoruz.


Araç Koltuk Yıkama

oto koltuk yıkama

Oto koltuk yıkama aşamasının en önemli noktası güçlü bir vakum makinesidir. Araç koltuk kumaşının içerisine kirler ve akarlar işlemektedir. Bu durumda çıkarmak için güçlü vakum makinesi gibi bir endüstriyel ekipmana ihtiyaç vardır. Koltukları silme yaptığınızda kirler koltuğun diplerine inmektedir. Bu nedenle sadece silerek koltukların tam anlamı ile temizliğini yapamazsınız. Bu durumda kaliteli araç koltuk yıkama şampuanı kullanarak koltukların temizlenmesi gerekir. Sonuç itibari ile araç koltuklarınızdaki kir ve bakterilerin koltukların yüzeyinde değil, diplerinde olduğunu unutmamamız gerekir.

Araç koltuğu temizleme aşamaları,
Öncelikle oto koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aracın elektronik kısımları naylon ile kaplıyoruz. İkinci işlem ise koltukların kaliteli ve antibakteriyel şampuanlar ile köpürterek yıkanmasıdır. Bir süre bekledikten sonra vakum makineleri ile suyu çekilmektedir. Suyu verdiğimiz zaman içerisinde su uzun süre kalmadan çekilmesi lazım. Eğer su uzun süre beklerse çamurlaşmaya neden olur. Ama sorun değil İşinde uzman Ankara araç koltuk yıkama firma personelimiz bu dengeyi iyi ayarlar. Dolayısıyla koltuğun içindeki suyun çamurlaşma sının önüne geçer. Aracın Koltuğuna uygulanan antibakteriyel şampuanlı su içerisindeki aktif maddeler, kumaş lifleri arasında hızla nüfus eder. Bu nedenle yumuşayan kirler ise yüksek emiş güçlü vakumlu makineler ile tamamen çekilmektedir.


Oto Koltuk Yıkama

araç koltuk temizleme

Endüstriyel makinelerimiz ile Vakumlama İşlemi;
Oto koltuk temizleme sırasında vakumlama işlemi ile koltukların tamamen temizlenip temizlenmediğini makinemizin uç aparatındaki şeffaf kısımdan takip edilebilmektedir. Arkadaşlar vakumlama işini bitirdikten sonra hala kirli su geliyorsa, kirli gelen yerler tekrar ıslatılıp çekme işlemi tekrar edilmektedir.

Ayrıca vakumlama sonrasında araç koltukları üzerinde hala lekeler var ise lekelere leke çözücü uygulanmaktadır. Firmamız özellikle içine işlemiş ağır yağ lekesi, mum, katran ve tükenmez kalem boyası gibi lekeleri çıkartmada büyük başarı sağlamaktadır. Fakat yıkama ile kesin çıkmayabilir firmamız bunun gibi lekeleri garanti etmemektedir. Yine de lekelerin her biri için araç koltuk yıkama firmamız özel leke çıkartıcı ilaç kullanmaktadır. En son işlem koltuğun kirli suyu tamamen çekilerek bitirilmektedir.

Firmamıza Koltuk Yıkama yaptırdığınız da nelere dikkat ediyoruz?
Oto koltuk yıkama hizmeti sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Araç koltuk yıkama işlemi ne başlamadan suyun zarar verebileceği yerlerin kapatılmasıdır. Bu nedenle özellikle araçta elektronik sistem var ise çok dikkatli olunmalıdır. Dikkatsiz çalışılması durumunda aracınız da ciddi sorunlar ile karşılaşılabilir. Fakat Endişelenmenize gerek yok işinde profesyonel ekibimiz aracınıza zarar vermeyecek şekilde eğitimli kişilerdir.


Oto Koltuk Temizleme

Firmamız da fiyatlar, bazı kriterler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bunlardan en önemlisi, aracın koltuk sayısıdır ve araçlar büyüdükçe koltuk sayısı da artmaktadır. Bu nedenle koltuk yıkama fiyatlarını araç koltuk sayısı yükseltmektedir. Fiyatlar aracın koltuk sayısına, taban döşemesini eklediğinizde veya kapı kollarını da eklediğiniz de değişkenlik gösterir. Bu nedenle araç koltuğu yıkama hizmeti ne kadar sorusuna bize ulaşarak net bilgi alabilirsiniz. Bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmeniz en sağlıklı olanıdır. Firmamız sizlere, soracağınız her konu hakkında yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Koltuk yıkama

WhatsApp
Şimdi Ara