Keçiören Halı Yıkama

(0312) 330 20 30

Keçiören halı yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama firmamızda halı temizliği, leke ve kir çıkarma bazında derinlemesine bir temizlik yapılarak gerçekleştiriliyor. Dolayısı ile uzman ekip tarafından gerçekleştirildiği zaman harika bir temizlik elde edilmektedir.

Halılarınızda alerjilere neden olan tüm maddelerin temizliği yapılmaktadır. Halılarınızı kendiniz evde yıkama gerçekleştirdiğiniz zaman, tam bir temizleme gerçekleştiremezsiniz. Kısacası sadece halının yüzeyini temizlersiniz.

Keçiören halı yıkama firmamız derinlemesine bir temizlik sunmaktadır. Üstelik fabrikamız da ileri teknoloji ürünü otomatik makineler ile gerçekleştirmektedir. Halı yıkama fabrikamız, halı yıkama konusunda Son teknoloji makinelere sahiptir. Ayrıca halı ve kilimleri hijyen anlayışıyla ve doğal şampuanlarla yıkamasını gerçekleştirmektedir.

Halılarınız da bakteri ve alerjik hastalıkları tetikleyen alerjin yapılar vardır. Bu nedenle fabrikamız alerjin yapıları tamamen ortadan kaldırmaya önem veren bir halı yıkama fabrikası dır.
Keçiören de kışın hava şartları soğuk geçse bile 12 ay boyunca Halı Yıkama Hizmeti sunmaktayız. Üstelik halılarınızı kapalı alanlarda sıcak hava üfleyen fanlı kurutma sistemleri ile kurutuyoruz. Ayrıca kurutma odalarımızda hiç nem kalmadan kurutup teslim etmekteyiz.

Ankara Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar ilk önce cinsine göre ayrılmaktadır. Daha sonra yıkama kısımına geçilmektedir. Türüne göre ayırdığımız halılar yıkaması bittikten sonra sıkma işlemi yapılmaktadır. Sıkma işleminde halınızın  suyu sıkılmaktadır ve hafif nemli bir şekilde kurutma odasına asılmaktadır. Kuruyan halılar müşteriye hazır hale gelir ve dağıtıma gönderilmektedir. Keçiören Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için her zaman kendimizi yeniliyoruz. Halı Yıkama fabrikamız sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Ankara Keçiören Halı Yıkama Fabrikası olarak halılarınızı garantili bir şekilde tam otomatik makinelerde yıkıyoruz. Halıların hem arkası hem de ön yüzü olmak üzere iki tarafını da özenle yıkamaktayız. Keçiören Halı yıkama Fabrikası olarak sizlerin memnun kalması firmamız için önemlidir. Sürekli gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz.

Fabrikamızda Halı Yıkama İşlemi

Keçiören de halı temizleme işi yapan firma sayısı çok olmasına rağmen halı yıkama işini fabrika sisteminde yapan firma sayısı çok azdır. Keçiören de Halı Yıkama firması olarak siz müşterilerimize fabrika ortamında halı yıkama ayrıcalığını sağlamaktayız. Değerli müşterilerimiz Halı Yıkama hizmeti alacağınız zaman firmanın gerçek bir halı yıkama fabrikası olduğundan emin olunuz.

Firmamız, Ankara da halı yıkatmak isteyen tüm müşterilerimize hizmet vermektedir. Halınızı aldıktan sonra bizler kendi evimizin halısı olarak düşünüp siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Evde halı yıkamak hem zahmetli hemde maliyet açısından masraflı bir iştir. Maliyet ve zaman açısından tasarruf etmeniz için evde halı yıkama derdinden sizleri kurtarıyoruz. Bu bağlamda temiz ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

Halı yıkama işlemi, çevreden yayılan egzoz dumanı ve birçok kiri barındırmaya müsaittir. Yıkama işlemi özellikle halılarımız için, son derece gerekli bir işlemdir. Evimizdeki halılarımız neredeyse evimizin her bölgesinde yer almaktadır. Üstelik gerek yerdeki soğuğu önler gerekse dekorasyonumuz için büyük rol oynar. Ayrıca faydalarının yanında, dezavantaj olarak da üzerimizdeki kiri, döktüğümüz sıvıları, yemekler veya tozları da barındırmaktadır.

Ailemiz çocuklu ise ve bebeklerimiz emekleme dönemindeyse, halılarımızın mutlaka belirli aralıklarla yıkanması sağlık açısından gerekmektedir. Evinizde kendi imkanlarınızla yaptığınız halı yıkama işlemi, derinlemesine bir temizlik şekli değildir. Halıların üzerindeki kirleri yok eder fakat derinlerdeki kirlere kesinlikle ulaşamaz. Bu sebeple, mutlak suretle işinde profesyonel bir halı yıkama fabrikası seçmelisiniz.

Evde halı yıkayarak kendinizi yormanıza gerek yok firmamızdan sağlıklı bir yıkama hizmeti alınız. Böylelikle hem zamandan tasarruf edersiniz hemde kendizi yormamış olursunuz. Ankara halı yıkama firmamız sizlere tertemiz halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Üstelik sizleri hiçbir şekilde yormadan evinize geliyor ve halılarınızı alıyoruz. Fabrikamız da tamamıyla profesyonel ve hijyenik bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı üstün bir temizliğe kavuşturuyoruz.

Yenimahalle Halı Yıkama

Atapark Halı Yıkama

WhatsApp
Şimdi Ara